Red Crayfish vs. Tempo Praha - U11
21.06.2021, Administrátor, U11, 2 fotky

Red Crayfish vs. Tempo Praha - U11

Čtvrteční trénink proběhl v neobvyklém módu – na hřiště jsme měli pozvané hráče U11 z Tempo Praha, abychom odehráli přeložené zápasy a našich nehrajících baseballistů se proto na Sokolce ujala Katka Mastná, která s námi spolupracuje na atletické průpravě – tentokrát si kromě atletické všestrannosti mohli vyzkoušet i hod oštěpem. Paráda!
A teď k tomu, co se dělo na hřišti. V prvním zápase jsme v roli domácích začínali v poli a byli jsme trochu překvapení, jak dobře se soupeři z odpalů trefovali do děr ve vnitřním poli - dopřáli jsme soupeři čtyři doběhy, než jsme se vzpamatovali a útok zastavili. My jsme na pálce tak úspěšní nebyli, první směna pro nás bez bodů. Ve druhé směně jsme však odpověděli stejně – tři rychlé auty. Na pálce jsme se zlepšili a tak mohl Tom doběhnout pro náš první bod zápasu. Třetí směna však rozhodla v náš neprospěch – po třech dvoumetrových odpalech do vnějšího pole a našich třech chybách na spojce si soupeři zaslouženě doběhli pro maximálních možných šest bodů. My jsme dokázali odpovědět pouze dvěma body - trochu smolně přišel třetí aut při plně obsazených metách… První zápas 10:3 pro Tempo Praha.
Druhý zápas jsme začali lépe – tři doběhy v první směně. Soupeř odpověděl také třemi body. Po našich čtyřech dobězích ve druhé směně následovalo šest soupeřových. Ve třetí směně jsme však dokázali odpovědět také šesti doběhy a následně třetím autem v podobě chyceného luftu na spojce zastavit soupeře na čtyřech bodech. V časovém limitu byl tedy zápas nerozhodný (13:13) a došlo na tiebreak. V tiebreaku se začíná se dvěma běžci na metách a neplatí v něm bodové omezení, což se v tomto zápase ukázalo jako důležité pravidlo - dokázali jsme si doběhnout pro neuvěřitelných 12 bodů! Hráči Tempa však zabrali, a když přišel náš třetí aut při obsazené druhé a třetí metě, měli na svém kontě 11 bodů! Celkový výsledek zápasu 25:24 pro Red Crayfish. Ve druhém zápase již byla na obou stranách znát únava (viz foto), a to především na nadhazovačích – soupeř na kopci vystřídal šestkrát, my pětkrát. O to větší dík patří všem, že vydrželi až do konce – díky!
Za RC nastoupili: Jakub Fischer (2,4), Josef Podpěra (1,3,4,6), Karel Hajný (1,3), Ondřej Toušek (1,2,3,6), Oliver Bartoň (5,7), Tomáš Hůlka (5,7), Ondřej Pužman (1,4,6), Petr Němec (8), Kryštof Svatek (9) a Radim Štekl (9

<<< zpět